fmi-spa-profilo-aziendaleDownload Corporate Profile

داستان FMI

FMI یک شرکت تولیدی ایتالیایی است که در دهه ۹۰ میلادی تاسیس گردیده است و بین شهر های bergamo و brescia قراردارد منطقه ای که در ان فعالیت های مربوط به تولید واشر انجام می گردد. امروزه این شرکت از نظر گستردگی در دسته شرکت های متوسط قرار می گیرد که تخصص در تولید محصولات تفلونی، گرافیت و تمامی مواد اولیه بدون آزبست است که برای تولید تولید مواد اولیه واشر سازی ، واشر و ومحصولات نیمه ساخته استفاده می گردد. موقعیت امروزی شرکت حاصل تلاش ها و پیشرفت روز افزون کارکنان برای تبدیل شدن از یک واحد خرده فروشی به یک شرکت تولیدی بزرگ است. روند تولیدی شرکت به دلیل تکنولوژی بالا و روش های ابداعی پیشرفت فوق العاده ای داشته است. در طول این سالها ما همیشه تلاش کرده ایم تا تقاضا های مشتریان را به خوبی و با رضایت کامل آنها پاسخگو باشیم. این روند به ما کمک کرد تا وارد اجرای قرارداد با سایر شرکت های معتبر و شناخته شده شویم. در نتیجه در حال حاضر این شرکت قادر است تا کاتالوگ محصولات خود را با تنوع بالای محصول و با تکنولوژی و کیفیت برتر در اختیار افراد قراردهد.

در حال حاضر شرکت قادر است تا محصولات خاص را بر اساس نیاز و سفارش مشتری تولید نماید. تست مواد اولیه موجود، مطالعه راهکارهای جایگزین، مطالعات امکان سنجی و تست های ازمایشگاهی همه و همه باعث خلق بهترین راهکارهاشده  است.

نمونه های اولیه استفاده شده در شرایط شبیه سازی شده و قرار گرفتن در فشار بالا باعث آشکار شدن خطا ها در ساختار ها گردیده است. هدف کوتاه مدت این شرکت تولید محصولاتی است که از نظر کارایی حداکثر بازدهی را داشته باشند.

 • بررسی مشکلات
 • مطالعه مواد اولیه مناسب و مواد آب بندی
 • تست های لازم

داستان شرکت FMI داستانی عجیب است که از merger و با محصولی به نام SIMA  شروع می شود. یک تولید کننده واشر برای مصارف صنعتی. تجارب گرانبها در طول سالهای فعالیت باعث ایجاد ایده وسعت بخشیدن به فعالیت ها و شکستن مرزها و ایجاد تنوع در محصولات گردید.

FMI یک تنوع سیستماتیک در محصولات و همگام سازی و ابداع مجدد ماشین آلات ابداعی را معرفی نمود. مثل ماشین های واترجت برای برش واشر، دستگاههای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک پرس ، دستگاههای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخت واشر های مارپیچی و خط نورد برای لمینیت های گرافیت و محصولات تفلونی دو طرفه.

FMI فقط به تامین واشر بسنده نکردو روی مواردی چون بهبود عملکرد سایت تولیدی و استراتژی های پشتیبانی و نگهداری نیز تمرکز داشت که برای این کار امور مورد نظر را از بررسی مشکل تا ارائه راهکارهای مناسب از طریق یک روش خلاقانه که مخلوطی از تکنولوژی، تکنیک، دانش و تجربه بود انجام می داد.

دقت

روند های تولیدی تعریف شده باعث تبادل همیشگی اطلاعات و کارها می شد که باعث تضمین کیفیت کار نهایی می گردید.

اعتماد

تامین موارد لازم، کیفیت مواد و خدمات

نوآوری

یک مرکز تحقیق داخلی از طریق همکاری با دانشگاههای معتبرباعث ایجاد مواد اولیه جدید و روند های تولید اختصاصی می گردید.

مهارت ها

هریک از کارکنان روی ارائه بهترین پاسخگویی و حمایت برای مشتریان تمرکز دارند که این کار از طریق آموزش های مناسب انجام می شود.

وفاداری

روابط باز با پخش کنندگان و شرکای تجاری در مدیریت مناطق تحت پوشش

تداوم

محصولات از بهترین مواد خام تولید شده اندتا استاندارد های کیفیت رعایت شود.

اولین فعالیت آزمایشگاههای FMI توسعه محصولات جدید و راهکارهای جدید برای مقابله با چالشهای موجود است.

ما راهکارهای فنی جدید در مورد مواد اولیه جدید، بهینه سازی و نظارت بر روند تولید ، روش های تست مواد اولیه و مدیریت اطلاعات را ارائه می دهیم.

تجربه، بهبود مداوم و آموزش های به روزآزمایشگاههای ما را قادر می سازد تا رضایت مشتریان ما را جلب نمایند.

دستگاه اشعه X قابل جابجایی

شناسایی مواد اولیه مثبت: ارزایبی ترکیبات شیمیایی برای ببرسی کیفیت آلیاژ ها و فلزات ورودی و خروجی

 • تست مشخصات مکانیکی
 • آزمایشگاه تحقیق و توسعه
 • شناسایی ماتریکس پلیمر
 • گرمای ذوب
 • کریستاله کردن پلیمر
 • دمای ذوب
 • TGA
 • تشخیص ترکیبات مرتبط
 • رفتار دسته بندی گرمایی
 • تاریخچه گرمایی
 • پایداری دمایی در شرایط مختلف شیمیایی
 • .بررسی گرمایی
 • مشاوره در سیستم های اب بندی و طراحی واشر
 • طراحی و ساخت واشر های خاص و غیر استاندارد
 • آزمایشگاه بررسی شیمیایی، فیزیکی و مکانیکی
 • توسعه کاربرد مواد
 • سازگاری شیمیایی مواد
 • ارزیابی مشخصات
 • محاسبه گشتاور پیچ

در طی این سالها شرکت روند تولید صفحات بدون ازبست خود را بهبود بخشید، این صفحات از مواد اولیه با کیفیت بالا تولید می شوند. این محصول در سایز های مختلف موجود می باشدکه بزرگترین سایز آن ۱۵۰۰ در ۱۵۰۰ میلیمتر است و ضخامت انها حداکثر ۸ میلیمتر می باشد.

واشر های دو طرفه تفلونی، صفحات تقویت شده گرافیت unigraph و محصولات پایه میکا flexigraf برای دماهای بالا، رشته های سینتتیک فشرده micatherm-fmhighو واشر های مارپیچی flexseal واشر های فلزی و نیمه فلزی flexwound و flexcamm یک آب بندی با دوام و با کیفیت بالا را برای مشتریان به ارمغان می اورند. بهترین روش برای تولید واشر های خاص تا طول ۳ متر و بیشتر. محصولات پایه تفلونی، محصولات آماده و نیمه ساخته: رشته ها، صفحات، لوله، پروفیل و واشر. صفحات عایق بندی fratit برای استفاده های خاص برای دما و فشار بالا. کیت های عایق بندی فلنج با سیستم عایق بندی FMI با مواد مقاوم برای عایق بندی گالوانیزه فلنج، پکینگ های خاص در سطح مقطع های دایره ای و مستطیلی ساخته شده از مواد مقاوم در برابر گرما و فشار های مکانیکی مناسب برای عایق بندی در دماهای بالا برای اتصالات.

محصولات سری sichem صفحات تفلونی دو محوره هستند که مقاومت بالا در مقابل مواد شیمایی و عملکرد مناسب اب بندی را با هم ادغام می کنند. این محصولات برای عملیات های با دمای بالا تا ۲۶۰ درجه مناسب بوده و برای تمامی فرآیند های سخت با ph 0 تا ۱۴ مناسب می باشد تا با کمترین نشتی بهترین آب بندی و عایق بندی را به ارمغان بیاورد.

با استفاده از یم روند مبتکرانه ما اقدام به تولید مواد اولیه با بافت فشرده می نماییم. این محصولات فشردگی و خاصیت آب بندی بالایی در گشتاور های پایین ایجاد می نمایند. ان محصول برای آب بندی دستگاه هایی که سطح آب بندی انها ناهموار است مناسب می باشند.

مواد واشر سازی بر پایه گرافیت تقویت شده

Flexigraf گروهی از محصولات هستند که بر پایه گرافیت تقویت شده خالص به همراه فولاد ضدزنگ، نیکل، آلومینیوم و سایر فلزات ساخته می شوند. این محصول برای آب بندی بخار اشباع شده در دمای بالا و مواد شیمیایی غیر اکسید کننده تا دمای ۷۰۰درجه و فشار ۲۰۰بار مناسب هستند.

Multiflex محصولی است که به دلیل برخورداری از چند لایه برای استفاده در محل های فشار بالا تا ۳۰۰ بار قابل استفاده است.

Unigrapg دسته ای از محصولات هستند که از گرافیت خالص تهیه می شوند که در چگالی های مختلف و به صورت فشرده و پوشش دار با مواد تکنوپلیمر موجود می باشد که عملکرد چشمگیری در دمای بالا از خود نشان می دهند. این محصول ویزگی های مناسبی برای برش و کارکرد دارند و برای آب بندی بخار اشباع شده در دمای بالا و مواد شیمیایی غیر اکسید کننده تا دمای ۶۵۰درجه و فشار ۱۳۰بار مناسب هستند.

مواد ساخت واشر بر پایه میکا

Fmhigh و micatherm که FMI آنها را برای پاسخگویی به بخش اعظمی از نیاز های بخش تولید واشر طراحی نموده است. بخار فرمول شیمیایی خاص این محصولات برای استفاده در بسیاری از قسمت ها مناسب هستند. این محصول قابلیت مقاومت در برابر دما تا ۱۰۰۰ درجه را دارد و عاری از اکسید ها می باشند.

مواد ساخت واشر بر پایه رشته های فشرده

محصولات flexseal از مخلوطی از رشته های ارگانیک و لاستیک شاخته شده اند که به خاطر انعطاف بالای شیمیایی و فیزیکی تنوع زیادی دارند. این محصولات در مدل های مختلف با فیلر های متفاوت موجود است این محصول عملکرد چشمگیری در مقابل بسیاری از مواد شیمیایی و فشار های بالا از خود نشان داده است. و به دلیل استفاده از تقویت داخلی این محصول می تواند از انواع رشته های کربنی، رشته های معدنی و رشته های سینتتیک ساخته شود. تمامی محصولات این گروه از مواد مرغوب و با تنوع بالا ساخته شده اندتا بهترین عملکرد را حتی در سخت ترین شرایط از خود به نمایش بگذارند.

واشر مارپیچی؛ اتصالات پروفیلی و حلقه ای

واشر های فلزی این شرکت برای کارکرد در دما و فشار بالا طراحی شده اند. این محصول با ترکیبات فلز و فیلر های مختلف و در شکل های مختلف موجود می باشند. این محصول بر اساس استانداردهای بین المللی ساخته شده اند و این امکان وجود دارد تا در ابعاد غیر استاندارد نیز تولید شوند.

مواد کامپوزیت برای عایق بندی حرارتی

محصولات سری fratit مواد کامپوزیت مهندسی شده هستند که از رشته های شیشه ساخته می شوند و به منظور استفاده برای عایق بندی حرارتی و مقاومت در برابر فشار های مکانیکی در صنعت ساخته شده اند. مثل صنایع لاستیکی، پلاستیک الومینیوم و یا چوب.

پکینگ فشرده

محصولات flexpack پکینگ های فشرده هستند که از گرافیت، تفلون، رشته های شیشه و آرامید ساخته شده اند.

آخرین اخبار

25فوریه 17

The Comedian 2017 watch movie 1080p HD

The Comedian 2017

Iconic comic book for adults, Jackie had seen better days. Despite the efforts of his genius comics themselves and their audience just wants to know that the old TV character ever igrae.Umoren brother and his wife Jackie was forced to serve a sentence in the service publicznejdla accosting audience. There, he found harmony dirty daughter of real estate mogul in Florida, and inspired two other people who are looking for the surprise of consequences.

A look at the life of comic insult the older JackBurke was named.

The Comedian 2017
b8a40
read more
24فوریه 17

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 Download Free Serial

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2

Plants vs. Zombies: Third Person Shooter Garden Warfare, which is part of the most famous plants against zombies that defenseseries.The samecharacters tower game, evolvingthem 3Dgraphic beautiful presentation, but eventually some limited number of maps and modes.

Multiplayertiro and hordes of the undead

Plants vs. Zombies: Garden Warfare playshooter exclusively for PC and Xbox 360 multiplayer anonline, and localmodena Xbox One. There are two ways basicgame, Garden multypleerde Ops and you can play either zombies or plants.

Ops erregimenGarden than the original game, where the objective is to destroy hordes of zombies like. 4 people playing together opmultiplayer isashootermixed defenseTower game where you defend your station from attack undead. IOS and Android, used to shoot part of your success depends on whichplants Likeon versions;

Multiplayer mode is a classic shooter, offeringtwo games: Gardens cemetery and the team Vanquish.Areplayedtwo games with two teams of 12 on12. In the first case, the number of plants scattered around the map to protect an area, the second winner is the team who managed to kill 50 enemies in the first place.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare hasfour plants and zombies as many classes as we have seen, the originalversion. arewell balanced imaspetsialni each character’s skills, special moves and unlockable dituHiru raising the bid.

In the main menu, the store itself, unlike the mobile game faktychnadon’thave spend money you will be able to view this resource. andupgrade duzuKlaseak various uniqueabilities that can be purchased for your character.

Classic shooter controls withsimplified

Plants vs. Zombies: Garden Warfare revivesthe classicmechanics shooterusingsashtite each team, so them.Characters, simplified althoughin can walk (work), or jump, shoot, use special movethree fallen comrades (especially useful mode commands Vanquish), to revive.

fantastychnyynastroyka

What you might find yourself playing and replay Plants vs. Zombies: GardenWarfare environments, character animation, and color games.

Garden Warfare: graphic cartoon style characters and a variety of Pixarspecial moves to ease sachetanis, Plants vs. Zombies is very nice and adds a special touch.

brilliant, althoughlimited

In the dark and horrify the world ofhistoric or post-apocalyptic zombie shooters, Plants vs. Zombies: Garden Warfare: offers a unique kutReheneratsiya cheerfulatmosphere adaptingit their success and excellencemobile title, a touch of originality gehituzrathermonotonouszhanr.

Plants vs. Zombies drawbacks: Sad range of game modes and maps, which is disappointing fight, though well done, it will get bored fans of the genre. EA, however, the early release of free DLC promised duvs Plants Zombies: GardenWarfare, along with new maps and game modes.

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2
b8a40
read more
24فوریه 17

Underworld: Blood Wars 2017 Full Online Movie

Underworld: Blood Wars 2017

Vampire Death Dealer Selene fends of brutal assaults and faction lican and Vampire Clan who has announced. With his only allies, David Thomas and his father, he must stop the endless war between vampires and licans, even if it means he has made sacrifices.

Death Dealer Selene (Beckinsale KateRhaid) rejection of brutal attacks and Vampire Clan squad izdaliga lican. Allies will join David (Theo James) and Thomas (Peter Andersson), on a quest to end embarkssathe eternal war between the two races, even if it means taking the victim.

Underworld: Blood Wars 2017
b8a40
read more